Wirtualna wycieczka po Saloniku Fryzjerskim Jolanty Żurek w Dobrczu Wirtualna wycieczka po Domu Gościnnym Hoff w Trzęsaczu Strona internetowa z wirtualnym spacerem

Strona internetowa dla każdego

Oferujemy wykonanie stron internetowych z indywidualną szatą graficzną, która w pełni odpowiada profilowi firmy i życzeniom zamawiającego. Nie korzystamy z gotowych szablonów, dla nas każde zlecenie to nowe wyzwanie. Naszą pracę opieramy na najaktualniejszych wymaganiach technicznych, przez co strony są w pełny sposób zoptymalizowany pod względem przeglądarek internetowych. Przyjmując zlecenie bierzemy pełną odpowiedzialność za utrzymanie i sprawy techniczne związane z funcjonowaniem strony.

Jeżeli Państwo nie posiadacie jeszcze własnej strony internetowej to świadczymy pełen zakres usług:
- doradzimy wybór domeny
- zarejestrujemy domenę
- doradzimy tani hosting
- skonfigurujemy domenę z serwerem
- założymy firmowe skrzynki pocztowe
- wykonaną stronę i umieścimy na serwerze
- zaproponujemy sposób aktualizacji i obsługi strony

Opcjonalnie możemy zintegrować Państwa serwis internetowy z wirtualnym spacerem, który również wykonamy. Obecnie wirtualna wycieczka to nie jest już ładny dodatek do strony, ale standard dzięki któremu klient może poczuć się jakby był na miejscu wirtualnej prezentacji Jest to idealne rozwiązanie dla obiektów hotelowych, restauracyjnych oraz stron promujących miejsca przyrodnicze i historyczne. Jeżeli klient nie chce zamawiać całej strony. Wykonamy wirtualną wizytówkę obiektu z opisem usług. Polecane dla salonów fryzjerskich, spa, salonów odnowy, solariów oraz sklepów i punktów usługowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy zadzwonić, a umówimy się na spotkanie, na którym zaprezentujemy przykładowe realizacje i wytłumaczymy wszystkie aspekty techniczne.

e-mail: info@krainapanoram.pl               tel: 605 22 90 65               zobacz: Witacze miejskie i gminne Witacze, kompleksowe wykonanie