Wirtualna wycieczka po Saloniku Fryzjerskim Jolanty Żurek w Dobrczu Wirtualna wycieczka po Domu Gościnnym Hoff w Trzęsaczu Strona internetowa z wirtualnym spacerem

Wirtualna wycieczka po obiekcie hotelowym i restauracyjnym

Wirtualny spacer po obiekcie i jego otoczeniu. Obecnie taka forma prezentacji nie jest tylko dodatkiem do strony internetowej, ale coraz częściej standardem w nowoczesnych serwisach. Technika ta ma o wiele większe możliwości niż tradycyjna płaska fotografia. W sposób przestrzenny i multimedialny można pokazać wszystkie zalety, aranżacje pomieszczeń oraz otoczenie budynku i najbliższą okolicę. Jest to najlepsza metoda promocji obiektów hotelowych i restauracyjnych na stronach internetowych.

Oprawa graficzna i możliwości nawigacyjne są prawie nieograniczone. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Szata graficzna wykonana jest zgodnie z wystrojem i przeznaczeniem fotografowanych pomieszczeń i budynków. Dodatkowo można umieścić: mapę googla, schematy pięter i pomieszczeń, punkty z opisami miejsc i urządzeń, miniaturki panoram, podkłady muzyczne i lektorskie oraz wiele innych ciekawych nowatorskich rozwiązań. Stworzoną tak wirtualną prezentację można umieścić na stronie lub dowolnym portalu społecznościowym np. Facebook.

Do wykonanie panoram sferycznych łączonych później w wirtualne wycieczki używamy profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Łącząc to z naszym doświadczeniem i pasją fotografowania gwarantuje to najlepszą jakość i sposób wykonania.

Cała wirtualna prezentacja składa się z poszczególnych punktów (panoram sferycznych) połączonych między sobą, dzięki czemu jest możliwe dynamiczne przechodzenie do innych pomieszczeń lub pięter.

e-mail: info@krainapanoram.pl               tel: 605 22 90 65               zobacz: Witacze miejskie i gminne Witacze, kompleksowe wykonanie